مرکز فیزیوتراپی در سردار جنگل

مرکز فیزیوتراپی در سردار جنگل

مرکز فیزیوتراپی در سردار جنگل

فیزیوتراپی یک درمان بسیار موثر برای اختلالات، بیماری ها و آسیب های متعدد است. این درمان به بازیابی تحرک، حرکت و عملکرد قسمت های آسیب دیده بدن کمک می کند. فیزیوتراپی از روش های فیزیکی اثبات شده پزشکی و دانش عمیق در مورد نحوه عملکرد بدن انسان استفاده می کند.

در کلینیک فیزیوتراپی پاک (مرکز فیزیوتراپی در سردار جنگل) فیزیوتراپیست های فوق العاده واجد شرایط و با تجربه ما برنامه های درمانی شخصی سازی شده ای را ارائه می دهند که می تواند از طرق مختلف برای شما مفید باشد. در اینجا به برخی از مزایای مراجعه به فیزیوتراپیست اشاره می کنیم.

فواید فیزیوتراپی

مدیریت آسیب های مرتبط با ورزش

فیزیوتراپیست ها می دانند که چگونه ورزش می تواند خطر ابتلا به بیماری های خاص مانند پارگی ACL، آرنج گلف بازان، پارگی همسترینگ و موارد دیگر را افزایش دهد. بنابراین، آنها برای تشخیص و رفع مشکلات علامتی ناشی از چنین آسیب‌هایی، برنامه‌های درمانی شخصی‌سازی می‌کنند. ورزشکاران می توانند به غیر از آسیب های ورزشی از فیزیوتراپی برای تقویت عضلات بدن، افزایش گردش خون و بهبود تحرک استفاده کنند.

مدیریت درد

فیزیوتراپی یک روش ثابت شده برای تسکین درد از طریق برنامه های ورزشی و تکنیک های درمانی الکتریکی مانند TENS، IFT و التراسوند است. تحرک بافت نرم همچنین یک تکنیک موثر برای بازگرداندن عملکرد طبیعی بدن و کاهش درد ناشی از شرایطی مانند رگ به رگ شدن عضلانی، تاندونیت و آرتریت روماتوئید (RA) است.

فیزیوتراپیست‌ها همچنین به بیمارانی که از چنین شرایطی رنج می‌برند کمک می‌کنند تا از طریق تمرینات درمانی قابل اجرا و یک برنامه اقدام روشن، درد را کاهش دهند.

متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی در سردار جنگل خدمات فیزیوتراپی را با بالاترین کیفیت و بر اساس متدهای روز دنیا ارائه می دهند.

در اینجا برخی از علائم رایج وجود دارد که با فیزیوتراپی قابل درمان هستند:

  • درد دنده و سینه
  • درد عضلات و مفاصل
  • کمر درد
  • سردرد
  • گردن درد
  • بی تحرکی و سفت شدن مفاصل

بهبود وضعیت بدن

فیزیوتراپیست های خوب آموزش دیده می توانند به مشکلات وضعیت بدن شما اشاره کرده و به شما در رفع آنها کمک کنند. به جای پرداختن به درد مزمن به عنوان یک راه حل کوتاه مدت، فیزیوتراپی به بیماران این امکان را می دهد که از وضعیت بدن خود در حین کار آگاهی بیشتری داشته باشند. در مرکز فیزیوتراپی در سردار جنگل، ما به بیمارانی که دارای چالش های وضعیت بدنی هستند، توصیه می کنیم که چگونه با تنظیم تنظیمات کاری خود یا استفاده از وسایل کمکی، هم ترازی بدن خود را بهبود بخشند.

بهبود سلامت زنان

فیزیوتراپی به زنان کمک می کند تا بارداری سالم و آرام تری داشته باشند. فیزیوتراپیست ها می دانند که تغییرات اساسی بدن در طول بارداری می تواند به طور قابل توجهی بر سلامت و سلامت عمومی مادر تأثیر بگذارد. فیزیوتراپی برای درمان چندین بیماری مانند درد کف لگن، بی اختیاری روده، فیبرومیالژیا و سایر دردهای مربوط به مراقبت های پس از زایمان استفاده می شود.

پیشگیری از آسیب

بهترین راه برای مقابله با درد ناشی از آسیب، محافظت از خود در برابر آسیب های احتمالی است. فیزیوتراپی استحکام استخوان و عضله را افزایش می دهد و از این رو احتمال آسیب های فیزیکی شما را کاهش می دهد. همه افراد بدون توجه به قدرت عضلانی یا سطح آمادگی جسمانی می توانند هنگام کار یا ورزش از تکنیک های فیزیکی با کیفیت بهره مند شوند.

نکته پایانی
فیزیوتراپی بخشی جدایی ناپذیر از مراقبت های بهداشتی است که مستلزم درمان های حمایتی برای پیشگیری و بهبود درد است. در کلینیک فیزیوتراپی پاک، ما فیزیوتراپی را برای بهبود کیفیت زندگی از طریق آموزش به بیمار، مراقبت عملی و روش‌های فیزیکی تجویز شده ارائه می‌کنیم. 

 

کلمات مرتبط :

مرکز فیزیوتراپی در سردار جنگل – فیزیوتراپی خوب در غرب تهران – فیزیوتراپی تخصصی شانه در غرب تهران – کلینیک فیزیوتراپی در پونک – فیزیوتراپی پس از جراحی شانه – شاک ویو تراپی در غرب تهران

مقالات بیشتر

کمردرد در بارداری

کمردرد در بارداری

question_answer0
کمردرد در بارداری بسیار شایع است. افراد باردار ممکن است درد موضعی کمر را تجربه کنند که به باسن و پاها…
فیزیوتراپی پس از جراحی شانه

فیزیوتراپی پس از جراحی شانه

question_answer0
فیزیوتراپی پس از جراحی شانه برای بازیابی دامنه حرکات شانه و تخفیف عوارض جراحی از اهمیت بالایی برخوردار است و…
فیزیوتراپی آسیبهای شانه

فیزیوتراپی آسیبهای شانه

question_answer0
فیزیوتراپی آسیبهای شانه موثرترین روش درمان غیرجراحی مشکلات مفصل شانه است که در کلینیک فیزیوتراپی پاک توسط متخصصان فیزیوتراپی ما…
فیزیوتراپی چیست؟

فیزیوتراپی چیست؟

question_answer0
فیزیوتراپی چیست؟ فیزیوتراپیست ها از طریق ورزش، درمان دستی مفصل، تکنیک های بافت نرم، آموزش و مشاوره به افراد آسیب…

مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست