فیزیوتراپی شانه در غرب تهران

فیزیوتراپی شانه در غرب تهران

فیزیوتراپی شانه در غرب تهران بر اساس مشکلات هر بیمار و با روشهای موثر و روز دنیا توسط کادری مجرب و متعد در کلینیک فیزیوتراپی پاک ارائه می شود.

آیا از شانه درد رنج می برید که زندگی را دشوار می کند؟ آیا زمانی که بازوی خود را بلند می کنید، وزنه حمل می کنید یا خرید می کنید دردناک است یا شب ها شما را از خواب بیدار می کند؟

زمانی که از درد شانه رنج می برید، درمان شانه با فیزیوتراپی مورد نیاز است

متخصصان فیزیوتراپی شانه در غرب تهران در کلینیک فیزیوتراپی پاک به شما کمک می کنند تا به فعالیت های عادی خود بازگردید و کمترین میزان درد و ناراحتی را تجربه کنید.

درمان فیزیوتراپی در مراحل اولیه شانه درد ضروری است تا از پیچیده‌تر شدن وضعیت و رفع مشکل جلوگیری شود. بنابراین در رزرو نوبت فیزیوتراپی برای تشخیص و برنامه درمانی معطل نکنید.

ما به طور مرتب بیمارانی را می بینیم که برای کمک به دردشان و برای بازگرداندن حرکت به حالت عادی نیاز به درمان شانه درد دارند.

شانه مفصلی است که به دلیل دامنه حرکتی بسیار زیاد در معرض آسیب و سایش بیش از حد است. همچنین استراحت یا تسکین درد دشوار است زیرا نیروی جاذبه بازو را به سمت پایین می کشد و همچنین ممکن است در شب روی آن دراز بکشید و باعث فشار و درد بیشتر شود! ممکن است مانع از رسیدن شما به پتانسیل خود در باشگاه شود یا فقط کارهای روزمره را دردناک و دشوار کند.

فیزیوتراپی شانه در غرب تهران

زمانی که فردی با مشکل شانه به فیزیوتراپی مراجعه می‌کند، اغلب می‌شنویم: «فکر می‌کردم خود به خود بهتر می‌شود». متأسفانه این مشکل اغلب بدون مداخله و درمان ادامه می یابد.

بدون درمان هدفمند شانه توسط فیزیوتراپی، مشکل می تواند به سرعت با از دست دادن سریع قدرت و ثبات عضلات اطراف شانه و تیغه شانه پیچیده تر شود. این می تواند باعث مشکلات ثانویه مانند گردن درد، سردرد یا شانه یخ زده شود.

جلسات اولیه فیزیوتراپی شانه بر کاهش درد و استرس بر روی بافت‌های آسیب‌دیده با استفاده از تکنیک‌هایی مانند چسب زدن، ماساژ، تحرک مفصل، تمرین‌ها و توصیه‌هایی برای بردن شما به خانه برای تشویق بهبود و جلوگیری از تشدید بیشتر بیماری متمرکز است.

درمان درد شانه با فیزیوتراپی شانه در غرب تهران

دلیل اینکه ممکن است تغییرات زیادی پس از آسیب دیدگی شانه وجود داشته باشد، نحوه قرار گرفتن مفصل در محل خود است. برخلاف مفصل ران که یک مفصل گوی و کاسه ایمن است، شانه مفصلی بسیار شل و کم عمق است و برای نگه داشتن آن در موقعیت صحیح، بیشتر به عضلات و سایر بافت های «نرم» متکی است. هنگامی که درد یا اختلال در مفصل ایجاد می شود، آن عضلات مهم به دلیل عدم استفاده و درد ضعیف تر می شوند و کل مفصل دیگر به درستی پشتیبانی نمی شود.

هنگامی که درمان اولیه شانه درد به بهبود آسیب کمک کرد و شانه راحت تر شد، وقت آن است که روی هر سفتی و ضعفی که ایجاد شده است کار کنید تا شانه در هر سطحی از تمرین که انجام می دهید حرکت کند و به درستی کار کند. در غیر این صورت، حتی اگر درد برطرف شود، شانه در برابر آسیب بیشتر یا استفاده بیش از حد آسیب پذیر است.

برای دریافت خدمات فیزیوتراپی شانه در غرب تهران می توانید به کلینیک فیزیوتراپی پاک مراجعه بفرمایید.

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی خوب در غرب تهران – فیزیوتراپی در سردار جنگل – فیزیوتراپی در پونک – فیزیوتراپی طرف قرارداد با بیمه

مقالات بیشتر

فیزیوتراپی در سردار جنگل

فیزیوتراپی در سردار جنگل

question_answer0
فیزیوتراپی در سردار جنگل در کلینیک فیزیوتراپی پاک – بهترین فیزیوتراپی غرب تهران – با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته…
درد شانه و گردن

درد شانه و گردن

question_answer1 دیدگاه
درد شانه و گردن شکایات رایجی هستند که افراد در هر سنی را تحت تاثیر قرار می دهند. چه یک…
درمان آرتروز شانه

درمان آرتروز شانه

question_answer1 دیدگاه
درمان آرتروز شانه با فیزیوتراپی و ورزش به عنوان موثرترین روش درمان غیرجراحی این بیماری مفصلی شایع در کلینیک فیزیوتراپی…
کمردرد در بارداری

کمردرد در بارداری

question_answer0
کمردرد در بارداری بسیار شایع است. افراد باردار ممکن است درد موضعی کمر را تجربه کنند که به باسن و پاها…
فیزیوتراپی پس از جراحی شانه

فیزیوتراپی پس از جراحی شانه

question_answer0
فیزیوتراپی پس از جراحی شانه برای بازیابی دامنه حرکات شانه و تخفیف عوارض جراحی از اهمیت بالایی برخوردار است و…
فیزیوتراپی آسیبهای شانه

فیزیوتراپی آسیبهای شانه

question_answer1 دیدگاه
فیزیوتراپی آسیبهای شانه موثرترین روش درمان غیرجراحی مشکلات مفصل شانه است که در کلینیک فیزیوتراپی پاک توسط متخصصان فیزیوتراپی ما…

مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

3 دیدگاه. همین الان خارج شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست